
1片新款卡通熊3D立体美甲贴纸,可爱简约美甲贴花,DIY美甲装饰贴纸
SKU: sb260309162801327900125
Price and availability
NT$40
規格
1pc 可愛小熊貼紙
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1pc 可愛小熊貼紙
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| SKU | sb260309162801327900125 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.