
1张小众设计星星脸部贴纸,创意眼妆贴纸,酷炫照片妆容装饰配件,Y2K风格,面部闪粉,嘉年华,脸部贴纸,3D贴纸,面部宝石,装饰贴纸,演唱会妆容,面部宝石
SKU: sb260331141024236874644
Price and availability
NT$36
顏色:彩色
大圖
規格
1 張 黑色星星臉貼
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 張 黑色星星臉貼
| Material | PET |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Eye Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260331141024236874644 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.