- Video








全新
1支散粉腮红刷,斜角设计,质地柔软,适用于散粉、淡妆定妆,刷毛柔软,木质手柄
SKU: sb260421090116071777666
Price and availability
NT$83
規格
坡形散粉刷
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
坡形散粉刷
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Wood |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Multicolor |
| Type | Foundation Brushes |
| 直徑 | 2.3 cm |
| 高度 | 2.3 cm |
| 長度 | 18.5 cm |
| 寬度 | 2.3 cm |
| 袋子尺寸 | 18*6*6 cm |
| SKU | sb260421090116071777666 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.