- Video






1个檀香面部按摩器 - 檀香鼻部和面部按摩器,无需电池,无香精,美容,护肤,水疗,自我护理,护肤工具,面部护理,美容院用品,按摩,面部按摩工具,面部滚轮
SKU: sb260320103832994416911
Price and availability
NT$50
尺寸
1pc
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
1pc
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Eyes |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 6.1 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb260320103832994416911 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.