
全新
1片夏季清新花卉美甲贴纸,雏菊和瓢虫设计,森林风格3D瓢虫蝴蝶结美甲贴花,带自粘胶
SKU: sb260512174747121748382
Price and availability
NT$46
規格
夏日花
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

夏日花
| Material | PET |
| Pattern Type | Plants |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260512174747121748382 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.