
1张甜美酷炫爱心星星脸贴,黑白对比水滴贴纸,性感舞台妆,音乐节脸部装饰,COS角色扮演,派对拍照,化妆配饰,INS风,百搭个性化妆容装饰,素描风格
SKU: sb260415160240611016025
Price and availability
NT$42
規格
1 張 甜酷愛心
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 張 甜酷愛心
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Face Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260415160240611016025 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.