- Video









全新
1个甜美酷炫网眼植绒星星拉链化妆包,女士日常通勤收纳
SKU: sb260513171765225883740
Price and availability
NT$77
尺寸
均碼
規格
紅網愛心四方包
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
均碼
紅網愛心四方包
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Cute |
| Occasion | Wedding |
| Features | Portable |
| Specification | Middle |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 13 cm |
| 長度 | 21 cm |
| 寬度 | 14 cm |
| SKU | sb260513171765225883740 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.