Author: r***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Engga terlalu keliatqn siii but its okeeee
顏色: 彩色
尺寸: 1 張 珍珠飄帶蝴蝶

1 張 晶鑽飄帶蝴蝶
| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 淨重 | 7 g |
| 高度 | 0.2 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 長度 | 12 cm |
| SKU | sb260320130788362575077 |
Author: r***8
Date:
Review: Engga terlalu keliatqn siii but its okeeee
顏色: 彩色
尺寸: 1 張 珍珠飄帶蝴蝶
Author: d***t
Date:
Review: So good
顏色: 黑色
尺寸: 1張 銀色臉部貼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.