Author: j***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 1 件临时纹身贴纸,时尚艺术文字短语,令人难忘的生活口号,防水防汗,男女通用
顏色: 黑色

LA048
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Black |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| SKU | sb2408149911939619 |
Author: j***g
Date:
Review: 1 件临时纹身贴纸,时尚艺术文字短语,令人难忘的生活口号,防水防汗,男女通用
顏色: 黑色
Author: s***r
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👌👍👍👌👍👍
顏色: 黑色
Author: r***5
Date:
Review: 很好用,我很喜歡還防水
顏色: 黑色
Author: j***h
Date:
Review: 非常滿意的一次購物體驗!商品和照片一致!
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.