Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還未使用但對虎標有信心應該是可以的很開心
尺寸: 1pcs

1pcs
| Material | Jelly |
| General Specification | Specification |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| 長度 | 4 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb25051569836663370 |
Author: j***6
Date:
Review: 還未使用但對虎標有信心應該是可以的很開心
尺寸: 1pcs
Author: t***e
Date:
Review: 看起來非常好用的樣子這種問題高看看是不是對疼痛的 有效果感謝
尺寸: 1pcs
Author: s***g
Date:
Review: 這罐虎標萬金油效果很好,物超所值。
尺寸: 1pcs
Author: a***7
Date:
Review: 這老牌的虎標萬金油很棒!非常喜歡。
尺寸: 1pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.