- Video









全新
1个多功能复古PU材质金属拉链豹纹化妆包,适合女性日常通勤/旅行
SKU: sb260510131882320755976
Price and availability
NT$43
尺寸
均碼
規格
粉紅色豹紋小包
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
均碼
粉紅色豹紋小包
| Composition | 100% Polyurethane |
| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Western |
| Occasion | Holiday |
| Features | Adjustable |
| Specification | Middle |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12 cm |
| 長度 | 19.5 cm |
| 寬度 | 2.5 cm |
| SKU | sb260510131882320755976 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.