
1粒维生素C和烟酰胺去角质磨砂膏,细腻柑橘香型颗粒,不刺激,适用于面部和身体,改善毛周角化症,提亮肤色,深层清洁
SKU: sb260418152181323660085
Price and availability
NT$106
香味:
柑橘
規格
維生素C磨砂膏450g
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

維生素C磨砂膏450g
| Texture | Cream |
| Scent Type | Citrus |
| Type | Body Scrubs |
| Scent | Fruity |
| Effect | Bright White |
| 高度 | 6.9 cm |
| 寬度 | 6.9 cm |
| 長度 | 8.5 cm |
| SKU | sb260418152181323660085 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.