
1张Y2K风格临时纹身贴纸,黑色手印、阴影、眼睛、裂纹小图案,防水防汗,适用于腿部、手腕、脚踝、颈部,男女皆宜,时尚人体彩绘装饰,意义非凡,可贴于手臂、肩膀、腿部、腰部、颈部、胸部、脚部,亦可作为闺蜜纹身贴纸。
SKU: sb260414151277882976063
Price and availability
NT$30
規格
K-183
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

K-183
| Material | Paper |
| Pattern Type | Halloween |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Other Material | No Other Material |
| Festivals | Christmas |
| Color | Black |
| Body Part | Hand Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 10.5 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| SKU | sb260414151277882976063 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.