Author: i***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really cute
顏色: 彩色
尺寸: 均碼

| Material | PMMA |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 長度 | 15 cm |
| SKU | sb2310242824886181 |
Author: i***u
Date:
Review: Really cute
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: w***a
Date:
Review: Nice and good quality
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 9***5
Date:
Review: 超級便宜又好看值得買
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***2
Date:
Review: Goooooooood
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.