
二合一U型枕头兼眼罩,轻便易携,超柔软遮光眼罩,男女通用,非常适合旅行、瑜伽和午睡,可调节绑带。送货员必备。
SKU: sb260112165517267636355
Price and availability
NT$102
尺寸
粉紅色
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

粉紅色
| Composition | 100% Polyamide |
| Material | Polyamide |
| Target Use Body Part | Neck |
| Color | Multicolor |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Travel Pillows |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 15 cm |
| SKU | sb260112165517267636355 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.