
全新
二合一女士脱毛仪,带LED灯和USB充电,电动剃毛器,适用于腿部、腋下、比基尼线和全身,电池容量600mAh
SKU: sb260508104494614308849
Price and availability
NT$420
尺寸
均碼
顏色
彩色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

均碼
彩色
| Material | ABS |
| Occasion | Shower Cap |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 10.6 cm |
| 寬度 | 6.6 cm |
| 高度 | 3.6 cm |
| SKU | sb260508104494614308849 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.