Author: s***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質非常良好 價格非常便宜
顏色: 黑色

起價
2米/1條裝
1米+2米/2裝
2米/2條裝
1米/2條裝
1米/1條裝
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 45W |
| SKU | sw260112135766342371545 |
Author: s***u
Date:
Review: 品質非常良好 價格非常便宜
顏色: 黑色
Author: j***p
Date:
Review: it is good and a fast charger i recommend it
顏色: 黑色
Author: r***s
Date:
Review: Good quality cables, charging my phone very fast and I love it
顏色: 黑色
Author: m***1
Date:
Review: Super fast charger the cable is good 👍
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.