
2个装 H7 H4 LED 汽车大灯 480W 高功率 CANBUS 灯泡 H9 H11 HB3 9005 HB4 9006 9012 9007 H13 灯管 七铜管灯 适用于 12V 24V 汽车
SKU: sq260417115320652602865
Price and availability
起價
NT$1,050
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9012
9007
H13
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
白色
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9012
9007
H13
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260417115320652602865 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.