Author: b***2
Date:
Review: really glad i received my package before given date
顏色: 彩色
尺寸: H4

H1
HB4
HB3
型號
| Material | Glass |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | Tungsten Halogen Lamp |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 4300K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq25073032682433237 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 9802163 people said the quality is very good!
Author: b***2
Date:
Review: really glad i received my package before given date
顏色: 彩色
尺寸: H4
Author: a***8
Date:
Review: Very good quality recommended
顏色: 彩色
尺寸: H7
Author: i***8
Date:
Review: BARANG yang saya order sudah sampai dan dalam keadaan yang baik
顏色: 彩色
尺寸: H11
Author: Y***a
Date:
Review: lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo lindo
顏色: 彩色
尺寸: HB3
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.