
洋葱发膜+护发油两件套。富含洋葱、迷迭香、生物素等成分,深层滋养干枯受损发质,恢复秀发光泽,增强弹性,令秀发健康亮泽。适合暗哑无光泽发质。——畅销护发套装。
SKU: sb260411154245304737379
Price and availability
NT$137
款式:
髮膜+護髮精油
規格
2pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

2pcs
| Texture | Cream |
| Style Type | Hair Mask + Hair Oil |
| Hair Type | All |
| Hair Concern | Damaged |
| Benefits | Clean Ingredients |
| Set Type | Travel Size |
| 長度 | 9.3 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 10.6 cm |
| SKU | sb260411154245304737379 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.