- Video







2张炫彩珍珠脸部宝石贴纸,自粘水晶泪滴水钻纹身贴纸,DIY闪亮脸部眼部身体饰品,适合女性节日派对锐舞妆容配饰,演唱会妆容,脸部宝石
SKU: sb260420161965310679071
Price and availability
NT$61
尺寸
2pcs HD11-8-01,HD11-8-02
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
2pcs HD11-8-01,HD11-8-02
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Round |
| Style | Y2K |
| Occasion | Party |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 淨重 | 9 g |
| 高度 | 0.5 cm |
| 寬度 | 8.8 cm |
| 長度 | 15.1 cm |
| SKU | sb260420161965310679071 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.