- Video












全新
20英寸金色高光泽蝴蝶造型合成纤维假发,带合成中分刘海,适合角色扮演、节日、Y2K、万圣节等场合。
SKU: sb260331105118662156472
Price and availability
NT$286
顏色:挑染金色
大圖







假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護







20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260331105118662156472 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.