Author: c***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度快,包裝無破損,產品實體與圖片相符,目前尚未使用,期待使用時
顏色: 漸層

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25031945767044774 |
Author: c***y
Date:
Review: 出貨速度快,包裝無破損,產品實體與圖片相符,目前尚未使用,期待使用時
顏色: 漸層
Author: r***j
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 容易 佩戴舒适: 好看 髮型時尚度: 高
顏色: 漸層棕色
Author: 8***5
Date:
Review: 好戴很適合平日換髮型
顏色: 漸層棕色
Author: s***o
Date:
Review: 很舒適耶!
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.