- Video












20英寸长波浪黑色假发,带刘海——自然层次感合成纤维发丝,优雅女士假发,易于佩戴和打理。适合日常和节日佩戴,是送给女性的完美节日礼物。
SKU: sb260324103210119224014
Price and availability
NT$312
顏色:黑色
大圖
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260324103210119224014 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.