- Video











20英寸长波浪假发,带刘海,深色发根,棕色假发,女士棕色渐变金发假发,棕色挑染合成假发,带刘海,深棕色长波浪层次假发,适合女士日常、派对、角色扮演,20英寸
SKU: sb260425145851285333558
Price and availability
NT$301
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 186 g |
| 長度 | 51 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260425145851285333558 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.