
20英寸中长波浪卷假发,黑银渐变波浪刘海,时尚的黑银渐变卷发假发,自然层次感长卷发和刘海,采用化纤材质,外观自然逼真,耐热合成假发,适合日常佩戴/派对/角色扮演/音乐节,是理想的母亲节礼物,完美展现派对时尚。
SKU: sb260410141034872011542
Price and availability
NT$287
顏色:漸變灰色
大圖
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gray Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 196 g |
| 長度 | 51 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260410141034872011542 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.