
全新
20英寸渐变铂金色假发,带刘海,深色发根,灰金色挑染,自然逼真,耐热合成假发,适合日常派对佩戴
SKU: sb260410160972369148612
Price and availability
NT$308
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 51 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260410160972369148612 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.