- Video












全新
20英寸女士渐变灰棕色至金色长波浪假发,带刘海,耐热高密度合成纤维,自然逼真,适合日常、派对、角色扮演
SKU: sb260413172838094004493
Price and availability
NT$308
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 51 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260413172838094004493 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.