
2024 Android Smartphone 2+16GB Dual SIM 4G Mobile Phone Without Contract Octa Core Cheap
SKU: sw2412065803016174
Price and availability
NT$2,385
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Display Size | 6.56" |
| Color | Blue |
| RAM | 3G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Model | Xgody X36 |
| Network | 2G |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 4200mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw2412065803016174 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.