Author: w***兒
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 簡單,方便,出色的單品,物超所值
顏色: 白色
尺寸: 1米 2包
![20W Micro USB 数据线 [1/2 条装,3.3/6.6/9.9 英尺],快充线,安卓充电线,长款安卓手机充电线,兼容三星 Galaxy S7 S6 Edge J7 S5 Note 5 4 G4 K40 K20 MP3 诺基亚快充 - 寶藍色 - 查看 1](https://img.ltwebstatic.com/images3_spmp/2024/08/08/49/1723098171b82f1a66bd1395abb711ccba1a39cec1_thumbnail_900x.webp)
起價
1米 1pcs
1米 2pcs
2米 1pcs
2米 2pcs
3米 1pcs
3米 2pcs
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Royal Blue |
| Interface | USB A to Micro |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | se2311025085905997 |
Author: w***兒
Date:
Review: 簡單,方便,出色的單品,物超所值
顏色: 白色
尺寸: 1米 2包
Author: 貝***貝
Date:
Review: 商品很好看,很方便~~👍
顏色: 粉色
尺寸: 1米 1包
Author: s***0
Date:
Review: 漂亮的線
顏色: 玫紅色
尺寸: 2米 2包
Author: c***4
Date:
Review: 商品包裝完整 , 使用過後令人安心 .....
顏色: 藍色
尺寸: 1米 2包
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.