Author: w***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個價格能買到這麼好的充電線,真的是物超所值,只回票價有需要會再購買
顏色: 白色
尺寸: 2m
起價
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2410289670771648 |
Author: w***w
Date:
Review: 這個價格能買到這麼好的充電線,真的是物超所值,只回票價有需要會再購買
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: *****
Date:
Review: 很好,不會頂殼,連接的感覺很緊實
顏色: 白色 C-C
尺寸: 1m
Author: j***5
Date:
Review: 超讚的商品品質 下次如果有需要會再購買
顏色: 白色 C-L
尺寸: 2PCS 1m
Author: l***e
Date:
Review: 這款20瓦充電線品質真的很不錯,從外觀包裝到實際使用,真的非常滿意
顏色: 白色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.