
20个/包 枪钉饰品,适用于亚克力指甲,银合金美甲装饰,美甲石,美甲珠宝配件,美甲用品,美甲工艺DIY
SKU: sb260326184568930553733
Price and availability
NT$46
規格
類型1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

類型1
| Material | Zinc Alloy |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Glitter |
| 高度 | 4.5 cm |
| 長度 | 4.5 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| SKU | sb260326184568930553733 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.