- Video











13x4 前额蕾丝女士假发,22 英寸长,卷曲波浪设计,包含可分成中分、部分分和自由分的婴儿发,自然可爱,采用进口日本丝绸面料,柔软舒适,耐热。
SKU: sb260415154580666710061
Price and availability
NT$784
顏色:金色
大圖
假髮長度
22 inch
蕾絲面積
13*4
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
22 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 295 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260415154580666710061 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.