- Video











全新
22英寸棕金色混色中分长卷发合成假发,适合万圣节、派对和日常佩戴,耐热,适合节日、旅行、音乐节、假日礼物,日常派对适用,自然性感简约休闲运动学院风角色扮演耐热假发,适合节日派对或日常佩戴,万圣节圣诞节礼物,送给女朋友的礼物
SKU: sb260506145214563170412
Price and availability
NT$306
顏色:挑染棕色
大圖
假髮長度
22 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 223 g |
| 長度 | 56 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260506145214563170412 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.