
22英寸金色渐变假发,带刘海,长直发,层次分明,中分,舒适自然波浪,适合女孩日常佩戴、派对、角色扮演、女友派对装扮及日常礼物
SKU: sb260326144973441057498
Price and availability
NT$260
顏色:漸變金色
大圖
假髮長度
22 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 56 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260326144973441057498 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.