
全新
这款22英寸长的合成假发,拥有自然卷曲的迷人巧克力棕色外观。它采用刘海设计,并使用耐热纤维制成,确保经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,能够打造自然逼真的效果。
SKU: sb260323104038700721594
Price and availability
NT$246
假髮長度
22 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260323104038700721594 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.