Author: c***3
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Easy to wear: Thank you Shein. Love this
顏色: 漸變灰色
22
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 56 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260310171578951469850 |
Author: c***3
Date:
Review: Easy to wear: Thank you Shein. Love this
顏色: 漸變灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.