Author: S***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good 👍 very beautiful, elegant, good quality, all true to size
顏色: 漸變灰色

22 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gray Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Movie |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 285 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2407236767715926 |
Author: S***a
Date:
Review: Good 👍 very beautiful, elegant, good quality, all true to size
顏色: 漸變灰色
Author: w***s
Date:
Review: Absolutely fantastic! just as described
顏色: 漸變灰色
Author: e***d
Date:
Review: I love it I reorder this wig cuz it’s wonderful and easy to wear
顏色: 漸變灰色
Author: e***i
Date:
Review: Shein is the best online shopping place i love the products
顏色: 漸變灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.