
全新
22英寸女士柔软耐热蓬松层次感波浪刘海渐变棕色合成假发,适合日常佩戴、夜店、音乐节、角色扮演和街头服饰风格 - TOPSHE
SKU: sb260330171581360439714
Price and availability
NT$339
顏色:漸層棕色
大圖
假髮長度
22 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 190 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260330171581360439714 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.