- Video












全新
24英寸深棕色蝴蝶结合成纤维假发,带中分刘海,100%卡尼卡隆纤维。适合角色扮演、节日、Y2K、万圣节等场合。
SKU: sb260331094734947238908
Price and availability
NT$308
假髮長度
24 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Vacation |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 282 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260331094734947238908 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.