Author: 2***4
Date:
Review: purchased has a gift for my friends mom who has stage 4 cancer hopefully she loves the color and style please like if you found this helpful
顏色: 漸層棕色

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 236 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25041812220394942 |
Author: 2***4
Date:
Review: purchased has a gift for my friends mom who has stage 4 cancer hopefully she loves the color and style please like if you found this helpful
顏色: 漸層棕色
Author: c***6
Date:
Review: I absolutely love buying from Shein. Their products are great quality and so affordable. I would definitely recommend buying this product from them. My clothing cupboard and house cupboards are full of shein products. If my photo helped you decide on this product. Please give it a like. #Shein #greatproducts
顏色: 漸變金色
Author: n***a
Date:
Review: I love shein ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 漸變金色
Author: s***k
Date:
Review: Easy to wear really like it so much nice one
顏色: 漸變金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.