- Video












这款24英寸浅金色长卷发假发带有刘海,采用耐热合成纤维制成。它实用且价格实惠,专为女性设计。佩戴和打理都很方便,非常适合女性日常佩戴和节日场合。它是送给女性朋友的理想礼物。
SKU: sb260326143098823989507
Price and availability
NT$285
顏色:金色
大圖
假髮長度
24 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 253 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260326143098823989507 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.