
24英寸亚麻金色耐热柔软卷发假发,适合日常佩戴、角色扮演和时尚造型,易于佩戴和造型,非常适合日常优雅造型和妈妈们,耐热多色角色扮演合成假发,耐热持久。
SKU: sb260324103160162407409
Price and availability
NT$283
顏色:亞麻金
大圖
假髮長度
24 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Linen Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Vacation |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260324103160162407409 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.