Author: s***8
Date:
Review: I looove it, I actually got it for halloween but honestly it is perfect to be worn daily
顏色: 酒紅色

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304283358800833 |
Author: s***8
Date:
Review: I looove it, I actually got it for halloween but honestly it is perfect to be worn daily
顏色: 酒紅色
Author: a***1
Date:
Review: Value for money: كتير مناسب👍 Easy to wear: سهلة جداً Comfortable to wear: وكتير مريحة Hairstyle stylishness: كتير كتير كتييير مرتبة وكانها شعر طبيعي مش معقول شو ناعمة بنصحكن فيهاا🔥🔥
顏色: 酒紅色
Author: e***g
Date:
Review: SUCH a good wig for such a good price! You cant even tell it's a wig! HIGHLY recommend!
顏色: 酒紅色
Author: s***i
Date:
Review: Easy to wear. The colour of the hair was so nice. Comfortable for daily use.
顏色: 酒紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.