Author: a***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful and quality 😍
顏色: 金色

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 261.5 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25012594909451333 |
Author: a***h
Date:
Review: So beautiful and quality 😍
顏色: 金色
Author: n***7
Date:
Review: very good quality 👍👍
顏色: 金色
Author: m***2
Date:
Review: حلو اوي اوي اوي اوي اوي والخامه جميله جدا جدا
顏色: 金色
Author: R***U
Date:
Review: I’m excited to use it…
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.