Author: J***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: great 易穿戴: great 佩戴舒适: great 髮型時尚度: great
顏色: 棕色

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Linen Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 61 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2406061504182461 |
Author: J***a
Date:
Review: CP值高: great 易穿戴: great 佩戴舒适: great 髮型時尚度: great
顏色: 棕色
Author: o***o
Date:
Review: 買來萬聖節跟孩子一起扮裝用的
顏色: 棕色
Author: 8***6
Date:
Review: 好可愛的假髮,顏色和款式都和照片相符合
顏色: Dark Brown
Author: s***9
Date:
Review: CP值高: 很美
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.