
全新
240颗12格盒装美甲水钻,超闪亮AB水晶美甲饰品,混合形状,平底玻璃宝石,适用于美甲DIY
SKU: sb260423093422135553033
Price and availability
NT$57
規格
12格
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12格
| Material | Zinc Alloy |
| Season | Fall |
| Style | French |
| Occasion | Party |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D Decoration |
| 淨重 | 58 g |
| 高度 | 1.1 cm |
| 長度 | 11.5 cm |
| 寬度 | 9.3 cm |
| SKU | sb260423093422135553033 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.