
全新
24片杏仁形多巴胺美甲贴纸,银色星星波点设计,适用于美甲沙龙、女士日常美甲、节日和礼品,夏季
SKU: sb260413215021897098752
Price and availability
NT$43
甲型
杏仁形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

杏仁形
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 2.2/2.6 cm |
| 寬度 | 1.1/1.85 cm |
| SKU | sb260413215021897098752 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.