
24片杏仁形长款假指甲,裸色、粉色、黑色、白色波点法式美甲,3D紫色花朵装饰,全覆盖可卸甲,适合女士派对、舞会和日常佩戴
SKU: sb260325130126279275281
Price and availability
NT$54
甲型
杏仁形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

杏仁形
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Long |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 1.84/2.7 cm |
| 寬度 | 0.83/1.46 cm |
| SKU | sb260325130126279275281 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.