Author: l***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cuteeeeeeeeeeeeeeeeeeee they look like acrylic
顏色: 紫色

棺材形
| Material | ABS |
| Color | Blue |
| Length | Short |
| Pattern Type | Graphic |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 2.54/3.3/2.0/3.1 cm |
| 寬度 | 0.68/1.27/0.65/1.35 cm |
| SKU | sb260228165721681991604 |
Author: l***y
Date:
Review: so cuteeeeeeeeeeeeeeeeeeee they look like acrylic
顏色: 紫色
Author: F***h
Date:
Review: so sparkly I love these
顏色: 紫色
Author: 1***9
Date:
Review: super cute and very easy to use
顏色: 紫色
Author: s***e
Date:
Review: amazing!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.